گل پسر من علي گل پسر من علي ، تا این لحظه: 10 سال و 4 ماه و 10 روز سن داره
محمد سبحان گلممحمد سبحان گلم، تا این لحظه: 5 سال و 4 ماه و 10 روز سن داره
مجتبی جانممجتبی جانم، تا این لحظه: 3 سال و 6 ماه و 10 روز سن داره
پیوند عاشقانه ماپیوند عاشقانه ما، تا این لحظه: 11 سال و 7 ماه و 10 روز سن داره
زهرا خانومیزهرا خانومی، تا این لحظه: 2 سال و 20 روز سن داره

♥♥♥خود عشق♥♥♥

مامان هستم متولد ۶۳. امیدوارم شاد سالم و صالح باشین

واکسن یک سالگی

مرکز بهداشت بهداری واکسن یکسالگی را روزهای شنبه و سه شنبه میزد و امروز محمد سبحان را بردم و الان که دارم می نویسم سر کارم و خاله فاطمه محمد سبحان را برای چکاب برد .  واکسن را که زدند اصلا متوجه نشد انگار یه پشه نیشش زد . خیلی خدا را شکر کردم . خانم دکتر گفت نیاز به خوردن استامینیفون هم نیست ، چون تب نمی کنه .
20 تير 1394

تولد پسرای گلم مبارک

رادان ، گل بابا مهدیار فاطمه آنیتا جونم محمد طاها جون ♥ عشق من ♥ مرسانا دلسا سارا کوچولو محمد سبحان گلم رونیا آتیلا مامان مهلا آوین عرفان ویانا کوشولو صبا مرسانا علي آناهیتا سمیعی آشتیانی نفسمون❤سایمان❤جون محمد رضا رحیمی سلنا ❤ علی جون ❤ آنیتا محمد رضا تیانا آرمیتا آريو نی نی وبلاگی گل پسر من علي مهدیار آرمان آرینا ...
18 تير 1394

بدون عنوان

کسانی هستند که از خودمان می رنجانیم؛ مثل ساعت هایی که صبح، دلسوزانه زنگ می زنند؛ و در میانِ خواب و بیداری، بر سرشان می کوبیم؛ بعد می فهمیم که خیلی دیر شده ...!
11 تير 1394

عقیقه کردن

پسرای گلم با بابا تصمیم گرفتیم شما را عقیقه کنیم تا از بلا بدور باشین و سنت پیامبر بر این امر را انجام داده باشیم . سه شنبه دو گوسفند کشتیم و چهارشنبه، شب تولد امام حسن علیه السلام آشنایان را برای دادن افطاری دعوت کردیم .
11 تير 1394
1